КИЕВ

Містобудівна рада підтримала проект будівництва комплексу з готелем для Євро-2012

0

Містобудівна рада Києва розглянула проект будівництва торговельно-офісного комплексу з готелем, закладами громадського харчування, приміщеннями розважального призначення та паркінгом на ділянці, обмеженій вулицями Фізкультури, 23-30 та Короленківська, 16-20, 22 у Голосіївському районі. Як повідомили «Київ.proUA.com» в прес-службі КМДА, замовником будівництва виступило ВАТ «ІТТ-ПЛАЗА».

Зараз зазначена ділянка є занедбаною промисловою зоною, що забудована різними складськими приміщеннями. Замовник запропонував рішення, яким передбачається збудувати до Євро-2012 чотиризірковий готель на 220 номерів (саме таке завдання передбачене програмою підготовки міста до чемпіонату) та торгово-офісне приміщення. Це буде комплекс, який включатиме заклади для обслуговування населення та відпочинку.

Як повідомив начальник Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА Василь Присяжнюк, проектна організація врахувала усі зауваження, висловлені під час минулого розгляду проекту. Делікатним архітектурним рішенням є висотність комплексу, яка не перевищує норм, затверджених Київським міським головою минулого року. Окрім того, замовник подбав про влаштування 9-рівневого паркінгу на 637 місць.

«В цілому ми погодились, що така пропозиція заслуговує уваги, тому вона підтримана членами містобудівної ради. Але замовнику було рекомендовано вирішити усі майново-правові питання, оскільки на цій території – декілька власників складських приміщень. Відповідні приміщення повинні перейти до одного власника, який і взявся за великий комплексний проект. А також на перешкоді реалізації цього проекту стоїть затримка розгляду земельних питань Київрадою. З усім зрозумілих причин Київрада зараз не працює, що стримує реалізацію такого важливого проекту, передбаченого до чемпіонату Європи з футболу», – зазначив Василь Присяжнюк.

2772
комментарии powered by Disqus

Останні новини

21:42

Кличко отреагировал на скандал с ремонтом «Левобережной»

21:14

В Киевской области рецидивист до комы избил парня

20:42

Киевлян предупредили о сильных порывах ветра

20:11

На Киевщине мужчина сгорел в вагончике

19:48

В столице конфликт между двумя водителями закончился стрельбой

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus