КИЕВ

Майдан Незалежності може «прикрасити» новий офісно-ресторанний комплекс

0

У самому серці Києва, на Майдані Незалежності, незабаром може початися будівництво офісно-ресторанного комплексу. Поки що Містобудівна рада не зважилася схвалити передпроектні пропозиції зведення будівлі "в камені й склі" на провулку Тараса Шевченка, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

На невеликій ділянці площею 0,097 га замість існуючої старої будівлі планується будівництво офісно-ресторанного комплексу, виконаного в строгому архітектурному стилі. Загальна площа об`єкту займе 3085 кв.м. З них під ресторан буде відведено 805 кв.м, під кухню – 420 кв.м. Офіси займуть 900 "квадратів", підземна парковка – 437 кв.м (всього 13 машиномісць). На верхніх поверхах будівлі будуть розташовані відкриті тераси площею 248 кв.м.

Столичним архітекторам в цілому сподобалася "суха, чітка банківська будівля", проте, за їх словами, в майбутньому фасади комплексу повинні бути звільнені від будь-якої реклами.

Головний архітектор Києва Василь Присяжнюк рекомендував замовникові будівництва ТОВ "Пріоритет 2005" внести ясність до планувального рішення, де на сьогодні значиться, що на цьому місці повинен будуватися торговий комплекс, що не відповідає дійсності. Окрім цього, мають бути проведені громадські слухання з жителями довколишніх будинків.
3638
комментарии powered by Disqus

Останні новини

16:01

По факту приема Паршова в ряды Нацгвардии назначена служебная проверка

23:07

Под Киевом обнаружили теплицу с коноплей на миллион

22:05

В столичной подземке поймали мужчину с наркотиками

21:03

В Киеве чуть не сгорели два дома

20:33

Под Киевом бандиты избили мужа и жену

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus