КИЕВ

false

У Києві відкрився ярмарок професій, які можна отримати в ПТУ

0

Учора, 9 квітня, в столичному Палаці дітей та юнацтва відкрився ярмарок професій, на якому зібралися представники професійно-технічних навчальних закладів, випускники переважно 9-х класів та їхні батьки. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА.

Відкриваючи ярмарок професій, заступник голови Київміськадміністрації Віталій Журавський сказав: «Київська міська влада дбає про професійно-технічну освіту. Цього року вперше всі педагоги ПТУ отримали муніципальну надбавку до зарплати в розмірі 20% від посадового окладу. Це єдиний випадок по всій Україні. Крім того, до першого вересня всі педагоги отримали грошову винагороду у розмірі 50% від посадового окладу, а до дня працівників освіти – 100% від посадового окладу. Цього року буде те саме.».

Він додав, що всі малозабезпечені вихованці професійно-технічних закладів отримують безкоштовні гарячі обіди. Вступники-першокурсники ПТУ цього року отримали безкоштовний спецодяг і перші інструменти.

«Варто зазначити, що фінансування професійно-технічної освіти збільшилось. З міського бюджету додатково на професійно-технічну освіту минулого року було витрачено 17 млн. грн., а цього року буде ще більше. Київ – одне з небагатьох міст, де професійно-технічні навчальні заклади в порядку експерименту фінансуються з міського бюджету», - сказав заступник голови КМДА.

З метою уникнення дефіциту робітничих кадрів київська влада звернулася до Кабінету Міністрів з проханням передати їй приміщення професійно-технічних навчальних закладів. «Знаючи потребу міста в тих чи інших професіях та формуючи держзамовлення в професійно-технічних навчальних закладах, київська влада підлаштовує його під потреби ринку», - повідомив Журавський.
3824
комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:11

Киевская бабушка дважды за неделю стала жертвой преступников

17:29

Столичные правоохранители поймали банду наркоманов

16:28

В Ирпене сгорел большой коттедж

15:19

В Киевской области банда разбойников убила бабушку

14:06

Вандалы повредили мост Влюбленных

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus