КИЕВ

Поряд з Феофанією побудують цілий масив

0

Неподалік від урочища Феофанія - заповідного куточка на південній околиці Києва - незабаром може розпочатися будівництво цілого масиву, що складатиметься з будинків средньоповерхової забудови, так званих таун-хаузів і котеджів. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Учора, 9 квітня, Містобудівна рада Києва схвалила проект будівництва житлового і культурно-побутового будівництва по вул. Метрологічній у Голосіївському районі Києва.

Згідно з проектом, площа, що підпадає під забудову, буде поділена на чотири будівельні майданчики. На першому буде побудовано сім 6-7-поверхових будинків з квартирами економ-класу. Близько 35% з них буде однокімнатними, 35-40% - двокімнатними, решта - трикімнатними. Всього тут побудують близько 45,6 тис. кв. м, або 617 квартир. Більше 300 побудованих квартир інвестор віддасть працівникам Академії наук України, на території якої розгорнеться майбутнє будівництво і яке виступає як його замовник. Тут також запроектований паркінг на 318 машиномісць.

На другій ділянці створять інфраструктурні об`єкти у вигляді універсаму, кулінарії і спортивно-оздоровчого комплексу. Також тут з`являться зблоковані один з одним індивідуальні двоповерхові будинки, розраховані на дві сім`ї кожен. Площа будинків становитиме 350-450 кв.м.

На третій ділянці забудови розгорнеться будівництво п`яти кварталів з аналогічними індивідуальними житловими будівництвами, а також 25 котеджів, щасливими володарями яких мають стати наукові діячі Академії наук.

Четверта ділянка, розташована дещо відособлено від решти забудови, буде використана для зведення індивідуальних будинків площею 250-270 кв.м, 350-360 кв.м і 450-460 кв.м. Крім того, тут запроектований басейн.

Загальна кількість "квадратів" в індивідуальних будинках складе близько 100 тис., а в котеджах - 6 тис.

Незважаючи на те, що керівник одного з підрозділів Головкиївархітектури, член Містобудівної ради Віктор Печерський зазначав, що майбутнє будівництво розгорнеться на охоронних землях, інвестори переконали архітекторів у тому, що охоронна зона лишиться незайманою, а існуючий ландшафт збережеться.

Головний архітектор Києва Василь Присяжнюк в цілому схвалив даний проект, рекомендувавши інвесторам будівництва погодити проектні рішення з Міністерством культури щодо питання збереження існуючих пам`яток архітектури. Окрім цього, проектанти повинні будуть допрацювати транспортну схему в мікрорайоні, що будується, передбачити місце для складування сміття. І, нарешті, замовник вже зараз повинен поклопотатися про створення спеціальної служби, яка обслуговуватиме цей масив.

 

 
1217
комментарии powered by Disqus

Останні новини

21:42

Кличко отреагировал на скандал с ремонтом «Левобережной»

21:14

В Киевской области рецидивист до комы избил парня

20:42

Киевлян предупредили о сильных порывах ветра

20:11

На Киевщине мужчина сгорел в вагончике

19:48

В столице конфликт между двумя водителями закончился стрельбой

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus