КИЕВ

false

СДПУ(о) пропонує лівоцентристам об`єднатися у новій Київраді

0

 У разі позитивних результатів на виборах до Київради СДПУ(о) планує об`єднати всі лівоцентристські сили в Київраді і створити єдину фракцію. Про це заявив голова Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) Юрій Загородній.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, лідер СДПУ(о) відзначив, що ця партія була ініціатором об`єднання всіх лівоцентристських сил. Цей процес, сказав він, наразі продовжується і ще не дійшов до логічного завершення.

Так, під час ухвалення рішення СДПУ(о) про участь у виборах до Київради відбулися консультації з усіма лівоцентристськими силами, проте не було ухвалено рішення об`єднатися і йти єдиним фронтом на ці вибори. При цьому була досягнута домовленість, що у разі проходження до Київради всі лівоцентристські сили об`єднаються в єдину фракцію лівоцентристського напряму.

Разом з тим, СДПУ(о) заявила про підтримку кандидата в мери, секретаря Політради Соцпартії Сергія Червонописького. Крім того, Загородній звернув увагу, що від соціалістів наразі висунуто дві кандидатури в мери, проте він висловив надію, що партія з цим розбереться, ухвалить серйозне рішення і визначиться, хто буде єдиним кандидатом на посаду Київського міського голови.

Крім того, Загородній оприлюднив виборчий список кандидатів у депутати Київської міської ради від Київської міської організації СДПУ(о). Він нагадав, що ці кандидати були висунуті на 16 конференції Київської міської організації СДПУ(о) 8 квітня 2008 року.

До списку увійшли Юрій Загородній - голова СДПУ(о), Сергій Медведчук - голова наглядової ради київського філіалу ТОВ "Компанія з управління активами "Портфельні інвестиції", Ігор Шурма - перший заступник голови СДПУ(о), заступник Харківського міського голови, Олексій Мустафін - заступник голови СДПУ(о), заступник голови правління з інформаційного мовлення ЗАТ "Міжнародний Медіа Центр - СТБ", Володимир Воюш – член політбюро СДПУ(о), народний депутат 4-го скликання. Список затверджений із 35 кандидатів у депутати міськради.

Нагадаємо, кандидатуру Червонописького на пост мера Києва підтримала Комуністична партія України.

Виборча кампанія в Києві стартувала 26 березня, а вибори Київського міського голови і нового складу Київради мають відбутися в столиці 25 травня 2008 року.

 

 

 
670
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:18

В столичном аэропорту нашли комплектующие к оружию

16:30

В «Киевэнерго» придумали отмазку фантастическим платежкам

15:14

В детсаду Дарницкого района отравились дети

14:06

В Киеве сорвался лифт с женщиной и ребенком

13:13

Чиновники Голосеевской РГА попались на хищении почти 7 миллионов

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus