КИЕВ

Мінтрансзв’язку проти заборони в`їзду вантажівок у центр Києва

0

Міністерство транспорту і зв`язку України виступає проти рішення влади Києва заборонити в`їзд вантажівок у центр міста. Про це сьогодні, 10 квітня, повідомив заступник міністра транспорту і зв`язку Леонід Сергієнко, інформує «Сегодня».

«Рішення непродумане, ми категорично проти. Із цього приводу ми надіслали листи міністрові МВС, мерові Києва зі своїм протестом, а також підтримали Асоціацію міжнародних автоперевізників, які виступають проти цього непродуманого рішення», - сказав він.

На думку заступника міністра, ухвалюючи таке рішення, КМДА порушила вимоги законодавства, не погодивши його з Мінтрансзв’язку.

«Ми є компетентним органом при переговорах з іноземними державами, і через наші транзитні коридори і Київ їдуть не тільки українські перевізники, але і понад 40 держав. Ми їх не повідомили (про рішення КМДАред.), це може викликати міжнародний скандал», - відзначив він.

З іншого боку, вважає Сергієнко, столиця поки що не готова до такого рішення, оскільки перш ніж зупиняти транспорт, необхідно забезпечити його місцями відстою і перевантаження.

«Це рішення може привести не тільки до заторів і підвищення аварійності, але і до втрат Києва, тому що через відсутність місць перевантаження місто може відчути, що в магазинах не буде тих або інших товарів», - відзначив заступник міністра.

Нагадаємо, що 7 квітня голова регіональної ради учасників Асоціації міжнародних автоперевізників (АсМАП) в Київській області Валерій Черненко заявив, що автоперевізники не мають наміру виконувати рішення КМДА про заборону вантажівкам заїжджати в місто, яке набуде чинності 1 травня. «Існують міжнародні конвенції, є закони про міжнародний рух, і не має права будь-який чиновник ухвалювати такі рішення, що йдуть у розріз з міжнародними угодами і конвенціями, тому ми виконувати це рішення не будемо», - заявив він.

Київська міськдержадміністрація видала розпорядження “Про додаткові заходи із впорядкування руху вантажного автотранспорту в місті Києві”, яким з 1 травня передбачається заборона заїзду до Києва вантажного транспорту загальною масою понад 4,5 тонни з 7.00 до 20.00.

Згідно з розпорядженням, рух транзитного вантажного транспорту по території міста здійснюватиметься з 20.00 до 7.00 тільки по окремих вулицях і площах.

В той самий час, дозволений заїзд вантажного транспорту з швидкопсувним вантажем у центральну частину міста з 20.00 до 7.00.

 
3596
комментарии powered by Disqus

Останні новини

16:01

По факту приема Паршова в ряды Нацгвардии назначена служебная проверка

23:07

Под Киевом обнаружили теплицу с коноплей на миллион

22:05

В столичной подземке поймали мужчину с наркотиками

21:03

В Киеве чуть не сгорели два дома

20:33

Под Киевом бандиты избили мужа и жену

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus