КИЕВ

false

У Києві викрили потужний конвертаційний центр

0

У Києві, в результаті проведених заходів під час операції з умовною назвою «Фірма», працівники податкової міліції викрили потужний центр конвертації, повідомляє «Главред».

Кримінальною фінансовою мережею керував 25-річний киянин. За досить короткий час йому вдалося створити близько 10 фіктивних підприємств, зареєстрованих на підставних осіб. Партнером бізнесмена був 31-річний уродженець Латвії.

Схема центру досить традиційна – легальні комерційні підприємства відмивали гроші під виглядом оплати неіснуючих товарів і послуг. Неабиякий розмах діяльності центру конвертації вражає – про це свідчить хоч би вилучена тіньова каса підприємства – близько 400 тисяч доларів США, 11 тисяч євро і 160 тисяч гривень. Вилучили її з автомобіля кур`єра, дорогого позашляховика «Порше Кайен».

Підпільну структуру вдалося виявити в кількох офісах і квартирах, які належали конвертаторам. При затриманні махінаторів оперативники діяли одночасно за кількома адресами. У приміщеннях податківці вилучили печатку фіктивних підприємств і документацію, яка свідчила про протиправну діяльність махінаторів.

Податківці підраховують збитки, завдані державі.

Всього з початку року працівниками податкової міліції столиці виявлено вже 14 центрів конвертацій і більше 220 фіктивних фірм.

9690
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:20

В Гидропарке произошла перестрелка

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus