КИЕВ

false

Довгий обіцяє, що тарифи у Києві залишаться найнижчими в Україні

0

Секретар Київради Олесь Довгий заявив, що як секретар Київради гарантує, що питання про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у залі Київ міськадміністрації не пройде. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА.

«Запевняю усіх, що казки, перекручування і відверта брехня, які лунають на нашу адресу, не мають нічого спільного з нашими планами. Бюджет міста, який ми збільшили у п`ять разів, дозволяє і сьогодні, і в майбутньому утримати на належному рівні як цінову політику в межах столиці, так і вартість послуг для населення», - сказав він.

На його думку, житлово-комунальні тарифи у Києві найближчим часом можуть стати темою для політичної спекуляції. «Мені завжди прикро усвідомлювати, що більшість тих, хто претендує на народну довіру, намагаються завоювати її нечесним шляхом. Нечесним не лише стосовно своїх політичних опонентів, а й стосовно самих киян», - заявив секретар Київради.

«Вони пропонують киянам не програму дій розвитку міста, а вдаються до залякування та брехні. При цьому б`ють по найболючіших питаннях кожної родини – питаннях їхнього добробуту. Нагадаю, що комунальні тарифи у Києві є найнижчими в Україні. І саме наша команда є гарантом того, що такими вони й залишаться», - наголосив Довгий.

Він підкреслив, що команда Леоніда Чернівецького і надалі працюватиме для того, щоб у Києві були найнижчі тарифи, найнижча ціна на хліб, найнижчі ціни на послуги комунального транспорту. «Ми завжди приділяли і в подальшому будемо приділяти особливу увагу соціальній політиці та спрямовуватимемо на неї найбільше ресурсів», - зазначив Довгий.
3525
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:18

В столичном аэропорту нашли комплектующие к оружию

16:30

В «Киевэнерго» придумали отмазку фантастическим платежкам

15:14

В детсаду Дарницкого района отравились дети

14:06

В Киеве сорвался лифт с женщиной и ребенком

13:13

Чиновники Голосеевской РГА попались на хищении почти 7 миллионов

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus