КИЕВ

false

Ліжка для онкохворих у Києві скорочують

0

У Києві закривають одне з відділень Інституту онкології, повідомляє «Газета по-киевски». Тепер рак молочної залози лікуватимуть в столиці більш «обмежено».

У відділі загальної онкології і реконструктивної хірургії молочної залози не тільки роблять операції з видалення пухлини, але й відновлюють зовнішній вигляд і форму грудей після операції.

Нещодавно стало відомо, що відділення або закриють, або розформують.

За словами керівника відділення Олександра Литвиненка, зараз не тільки відмовляють у госпіталізації новим хворим, а й змушені вирішувати, що робити з тими хворими, які перебувають на лікуванні.

Директор Інституту раку Ігор Щепотін повідомив, що, незважаючи на розформовування відділення, на вулиці ніхто не залишиться.

«У нас недавно пройшла комісія МОЗ, висновок наступний – таке відділення абсолютно не потрібне, оскільки в інституті є профільні відділення (у тому числі й відділення пухлини молочної залози). Всіх пацієнтів просто розподілять. Ті самі лікуючі лікарі продовжуватимуть вести справи своїх пацієнтів», - сказав Щепотін.

Тобто лікувати пухлину молочної залози все-таки будуть, але чомусь вирішили, що двох відділень для цього багато. Хоча, як стверджує керівник відділення, що скасовується, деякі операції робляться тільки тут.

За статистикою Мінохоронздоров`я, в середньому в Києві у рік реєструється 1600 випадків захворювань молочної залози (по Україні – 16 000). У відділенні загальної онкології і реконструктивної хірургії молочної залози було 50 ліжок.

 
10685
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus