КИЕВ

Ющенко звільнив Скопенка через інтриги у вузі

0

Президент України Віктор Ющенко звільнив ректора Київськоого національного університета ім. Т.Шевченка Віктора Скопенка, оскільки інтриги, які є у вузі, сьогодні заважають стати університету духовно-інтелектуальним центром незалежної України. Про це він заявив сьогодні,  виступаючи перед членами Вченої ради університету, повідомили «Київ.proUA.com» в прес-службі глави держави.

На жаль, констатував Президент, сьогодні Київський національний університет навряд чи повністю готовий «давати позитивну відповідь на ці виклики».

«Переконаний, що в усі часи статус Тарасового університету був особливий... Але певні політичні інтриги, на жаль, втягли в політику і Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Думаю, що сьогоднішнім рішенням ми просто ставимо крапку на цих забавках і повертаємо університет в законний процес», - сказав Ющенко.

І додав: «Переконаний, наш Шевченківський університет повинен відмежуватися від тих проблем, які пов’язують його сьогоднішнє життя, забирають можливості росту».

Саме тому, наголосив глава держави, він підписав два укази, що стосуються цього навчального закладу. Один - про зупинення дії постанов Кабміну від 16 січня та 14 березня 2007 року. Другий - безпосередньо стосується зміни керівника університету.

Водночас Ющенко подякував Скопенку за ту роботу, яку він провів на посаді ректора закладу: «23 роки його керівництва - це дійсно ціла історична сторінка, ціла епоха. І я високо ціную те, що було зроблено цією людиною в стінах цього університету. Але час є час».

Глава держави також висловився за доцільність проведення ближчим часом зустрічі з членами Вченої ради, на якій має бути обговорений весь комплекс питань, що стосуються діяльності університету. «Я хочу заявити, що я з вами, що я є ваш партнер, - підкреслив Ющенко. - Я готовий вислухати ваші думки, пропозиції відносно того, як діяти далі в розвитку освіти, науки в стінах цього прекрасного університету».

 
549
комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:47

В Киеве произошло ДТП с участием маршрутки

18:24

Суд арестовал подозреваемых в жестоком убийстве киевлянки

18:15

Под Киевом чуть не зарезали молодого парня

17:35

Столичные парки очистят от мусора за три недели

17:21

В столице уберут старые дорожные знаки

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus