КИЕВ

false

Прокуратура ініціює перевірку всіх атракціонів столиці

0

За дорученням прокурора міста Києва Євгена Блажівського прокуратурою столиці організовано перевірку роботи атракціонів та дитячих майданчиків, що розташовані у місті. Про це «Київ.proUA.com» повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

Перевірка зумовлена тим, що з настанням весняно-літнього сезону розпочинають роботу в парках відпочинку столиці атракціони, які з року в рік поряд з розвагами створюють значну загрозу для життя і здоров’я як відвідувачів, серед них переважно діти, так і для обслуговуючого персоналу.

Небезпечність атракціонів залежить не лише від їхнього технічного стану обладнання, яке інколи не можна експлуатувати, а й у недосконалій системі безпеки, безвідповідальному ставленні до правил елементарної техніки безпеки тощо.

З метою попередження дитячого травматизму на атракціонах міста та недопущення введення в експлуатацію об’єктів, що перебувають в неналежному технічному стані, прокуратурою столиці уже скеровано відповідні доручення органам виконавчої влади, контролюючим органам щодо проведення перевірки, у тому числі пересувних та мобільних атракціонів, дитячих майданчиків у Києві.
9658
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:20

В Гидропарке произошла перестрелка

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus