КИЕВ

false

Двом посадовцям столичної мерії інкримінується порушення Закону «Про боротьбу з корупцією»

0

Працівники Управління боротьби з організованою злочинністю ГУМВС України в місті Києві склали протоколи про порушення Закону України «Про боротьбу з корупцією» (ст. 5 ч. 1 пункту «г») стосовно двох посадовців столичної мерії – одного із заступників голови КМДА та виконувача обов’язків начальника одного з управлінь. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі ГУБОЗ МВС України.

Обидва чиновники, будучи уповноваженими на виконання функцій держави, відмовили ГоловКРУ в надані інформації. Обидва адміністративних матеріали направлено до Голосіївського райсуду для розгляду.

Загалом за 3 місяці 2008 року підрозділами органів внутрішніх справ складено та направлено до суду 745 адміністративних протоколів за порушення вимог Закону України “Про боротьбу з корупцією”. Судами розглянуто та прийнято рішення за 498 матеріалами.

Нагадаємо, що у березні 2005 року Верховна Рада внесла зміни до ст. 7 Закону України «Про боротьбу з корупцією» щодо скасування такої санкції за вчинення корупційних діянь, як «звільнення з посади або інше усунення від виконання функцій держави». Основним видом покарання за вчинення корупційних діянь визначено накладення штрафу. Така міра відповідальності не стала превентивною для корумпованих державних службовців, які обіймають відповідальні посади і мають значні фінансові ресурси.
9647
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:20

В Гидропарке произошла перестрелка

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus