КИЕВ

Чоколівку очистять від гаражів та з’єднають мостом з Відрадним

0

Київська влада планує почати будівництво нової дороги з мостовим переходом через залізничну магістраль, яка з`єднає вулицю Суздальську з Повітрофлотським проспектом. Про це повідомляє «Деловая столица».

Для цього в районі вулиці Волинської (Солом’янсьиій р-н) знесуть 500 капітальних і металевих гаражів і ліквідують відкриту автостоянку на 100 машиномісць.

За словами начальника відділу транспорту, інформатизації і зв`язку Солом’янської РДА Володимира Хоменка, протяжність нової дороги складе 3 км. Проект будівництва має бути завершений до другого півріччя, після чого почнуться підготовчі роботи до прокладання нової траси і спорудження автомобільного мосту через залізницю, що сполучатиме Караваєві Дачі з Жулянами.

Мостовий перехід довжиною 300 м і шириною в шість смуг руху з`єднає Чоколівку з Відрадним у районі вулиць Суздальської і Дніпропетровської. Загальна вартість проекту, який планують реалізувати до 2010 р., становить 130 млн. грн.

Перший етап обійдеться КМДА в 6 млн. грн. Ці гроші необхідно освоїти до кінця поточного року, і в основному вони будуть спрямовані на знесення гаражів, самовільних конструкцій і винесення із зони будівництва промислових об`єктів.

У цій зоні опинилися гаражно-будівельний кооператив «Запорізький» на вулиці Волинській, 55-а (350 капітальних боксів і відкрита автостоянка на 100 місць), 14 гаражів по Аеродромній, 13-а (ГСК «Тетяна»), і 100 з 200 металевих гаражів ГСК «Турист» по Суздальській, 16. Хоменко стверджує, що з керівництвом всіх кооперативів уже досягнута домовленість. Столична влада готова запропонувати їм ділянки землі або матеріальну компенсацію.

За рахунок винесення гаражів ГСК «Запорізький» проектанти мають намір розширити проїжджу частину вулиці Запорізької до чотирьох смуг руху. А знесення частини гаражів по Суздальській, 16, дозволить звільнити територію для будівництва в`їзду на міст через залізницю.

По Чоколовці нова магістраль пройде через вулицю Волинську, частину територій ЗАТ «Київська фасувально-картонна фабрика», ТОВ «Торгово-закупівельна база «Контракт», ТОВ «Укрпромвпровадження», ЗАТ «Київський кисневий завод».
2775
комментарии powered by Disqus

Останні новини

21:42

Кличко отреагировал на скандал с ремонтом «Левобережной»

21:14

В Киевской области рецидивист до комы избил парня

20:42

Киевлян предупредили о сильных порывах ветра

20:11

На Киевщине мужчина сгорел в вагончике

19:48

В столице конфликт между двумя водителями закончился стрельбой

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus