КИЕВ

false

Прийом документів на реєстрацію кандидатів у мери і в депутати Києва завершився

0

Київська міська територіальна виборча комісія учора, 14 квітня, завершила прийом документів на реєстрацію кандидатів у мери Києва і в депутати Київської міської ради.

Про це говориться в календарному плані заходів щодо підготовки і проведення позачергових виборів у Києві, затвердженому тер виборчкомом, інформують «Українські новини».

Тервиборчком продовжить розглядати ті документи на реєстрацію, які були подані кандидатами до 14 квітня включно, і за підсумками їх розгляду - ухвалювати рішення про реєстрацію або про відмову в реєстрації.

Також комісія може приймати уточнені або виправлені документи від кандидатів.

Комісія повинна ухвалити рішення про реєстрацію кандидата в мери протягом 5 днів з моменту надходження його документів, кандидатів у депутати - протягом 3-х днів.

Таким чином, тервиборчком повинен завершити реєстрацію всіх кандидатів у мери до 20 квітня, всіх кандидатів у депутати - до 18 квітня.

В цілому заяви в комісію про намір брати участь у виборах мера і з проханням видати їм підписні листи надійшли більше ніж від 150 осіб, а про намір брати участь у виборах Київради - більше ніж від 60 партій і блоків.

Раніше тервиборчком вирішив, що документи на реєстрацію кандидати можуть подавати до 15 квітня, проте пізніше вніс зміни до календарного плану і скоротив термін на 1 день, тобто до 14 квітня включно.

Нагадаємо, виборча кампанія з виборів мера Києва і Київради стартувала 26 березня.

Вибори відбудуться 25 травня.
9699
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:20

В Гидропарке произошла перестрелка

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus