КИЕВ

false

Дитячі голоси в підземці можуть знову замінити на чоловічі

0

Дитячі голоси в метро, які з`явилися в кількох потягах на Сирецько-Печерській лінії у п`ятницю, можуть не прижитися. 

Як розповіла "Сегодня" глава прес-служби метрополітену Надія Шумак, за кілька днів, що пройшли з моменту початку проекту, надходять тільки обурені відгуки. "Це жах, — відзначають кияни, — дуже голосно і дратує. Хотілося закрити вуха і впасти на підлогу. Єдине, що радує — народ перестає штовхатися і слухає "новинку". Інші говорять, що ніхто не подумав про відчуття людей, у яких дітей немає", — розповідають в метрополітені.

Проте опитані кияни не такої однозначної думки. "Мені дуже сподобалося нововведення. Я навіть свого друга, який в гості приїхав, спеціально в метро завів! Він записав на мобільний телефон і всім розсилає тепер!" — розповів житель Сирця Іван Польських. "Так веселіше їхати, а то коли похмурий мужик говорить - відразу Радянським Союзом віє", — вважає викладач Віра Грінченко.

"Ми ще думаємо, що робити, — говорить Шумак, — може, пізніше людям сподобається". Якщо ні — повернуть звичний чоловічий голос.

Нагадаємо, його теж перезаписали і потроху міняють у потягах на різних гілках. Долю жіночого голосу, який з`явився в кількох потяах, ще не вирішили — поки що пасажири слабо реагують на нововведення.

 
11348
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:20

В Гидропарке произошла перестрелка

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus