КИЕВ

Ющенко наказав Ульянченко пришвидшити будівництво кільцевої навколо Києва

0

Президент Віктор Ющенко доручив Київській облдержадміністрації розробити та внести на розгляд Кабінету Міністрів пропозиції щодо внесення змін до законодавчих актів стосовно вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб. Про це йшлося під час зустрічі Президента з головою Київської ОДА Вірою Ульянченко, повідомила «Київ.proUA.com» прес-служба Глави держави.

У цьому контексті Ющенко відзначив важливість прискорення роботи із будівництва великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва. Він також звернув увагу Ульянченко на необхідності вжиття додаткових заходів для нарощування обсягів проведення капітального ремонту комунальних доріг і благоустрою населених пунктів.

Крім того, Президент особливо наголосив, що він також очікує від керівництва області реалізації ефективних кроків з метою стабілізації цінової ситуації в регіоні та розвитку конкурентного середовища на ринку хлібобулочних виробів. Йдеться зокрема про будівництво нових міні-пекарень у проблемних районах Київщини та забезпечення ефективного функціонування та розвитку мережі закладів торгівлі з продажу хлібобулочної продукції.

Окремої уваги на зустрічі було надано ситуації у сфері охорони здоров’я в області. Як повідомила Ульянченко, вже розроблено програму із започаткування експериментального проекту оптимізації та розвитку системи охорони здоров’я Київщини. У цьому контексті Ющенко підкреслив необхідність завершення реконструкції та введення в дію у 2008 році радіологічного корпусу обласного онкодиспансеру.

Крім того, було обговорено проблеми, що стосуються 30-кілометрової Чорнобильської зони. Ющенко, зокрема, очікує від ОДА спільно з МНС та іншими центральними органами виконавчої влади вироблення пропозицій щодо використання зони відчуження. Наприклад, для вирощування технічних культур, які зменшують рівень радіації.

Також Ющенко з Ульянченко обговорили окремі питання, пов’язані із реалізацією на Київщині програми «Доступне житло».
1088
комментарии powered by Disqus

Останні новини

19:35

Сослуживцы из «Донбасса» рассказали об убийце Вороненкова

19:02

В столице произошло ДТП с участием пяти автомобилей

18:25

В КГГА констатировали отсутствие системы сбора опасных отходов

18:02

В Киеве начнет работу муниципальная охранная компания

17:55

Личность убийцы Вороненкова не установлена

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus