КИЕВ

Довгий попереджає киян про можливу появу агітаторів-злочинців

0

Заступник мера Києва, секретар Київської міської ради Олесь Довгий закликає жителів столиці остерігатися шахраїв, які можуть діяти під виглядом політичних агітаторів, співробітників соціологічних або аналітичних служб.

Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі Київради.

«Сьогодні виборча кампанія в Києві входить в активну фазу. Завершується реєстрація кандидатів на посаду міського голови, а також партій та блоків на виборах до Київради. А це означає, що вже незабаром учасники виборчих перегонів намагатимуться демонструвати свою потрібність киянам, організовуючи зустрічі з виборцями, агітуючи за себе безпосередньо на порозі квартири тощо», - сказав Довгий.

За його словами, Блок Леоніда Черновецького почав отримувати тривожні сигнали про те, що до виборчих перегонів, окрім власне політиків, прагнуть долучитися і кримінальні елементи. «За нашою інформацією, - зауважив він, - до Києва вже почали з’їжджатися шахраї, метою яких є увійти в довіру до мешканців столиці та під виглядом агітаторів або представників соціологічних, аналітичних чи інших служб отримати від киян паспортні дані та інші документи для їх подальшого використання зі злочинною метою. Зокрема, і для оформлення «липових» кредитів чи навіть переоформлення квартир на інших осіб».

Тому команда Чернівецького закликає усіх киян бути обережними та обачними при спілкуванні з незнайомцями, які під виглядом виборчої агітації можуть спробувати ошукати киян. «У випадку найменших підозр закликаємо вас звертатися до правоохоронних органів або виходити на прямий зв`язок з мером за телефоном call-центру 051», - підкреслив Олесь Довгий.

 
3646
комментарии powered by Disqus

Останні новини

16:01

По факту приема Паршова в ряды Нацгвардии назначена служебная проверка

23:07

Под Киевом обнаружили теплицу с коноплей на миллион

22:05

В столичной подземке поймали мужчину с наркотиками

21:03

В Киеве чуть не сгорели два дома

20:33

Под Киевом бандиты избили мужа и жену

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus