КИЕВ

Вибори в Києві необхідно вберегти від маніпуляцій свободою слова

0

Національна комісія з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президентові України занепокоєна використанням маніпуляційних медіа-технологій під час виборчої кампанії у столиці.

Як повідомили УНІАН у прес-службі глави держави, про це йшлося вчора, 16 квітня, на засіданні комісії, що відбулось у Секретаріаті Президента. Учасники зустрічі обговорили низку пріоритетних завдань розвитку національної інформаційної сфери.

Окрему увагу під час наради було приділено розгляду підготовленого законопроекту про Систему суспільного мовлення в Україні, який буде передано міжвідомчій робочій групі, створеній Указом Президента 21 лютого 2008 року. Члени Національної комісії висловили зауваження та доповнення до проекту закону та визнали необхідним після остаточного доопрацювання документа провести громадські слухання із залученням широкого кола експертів і журналістських організацій.

Національна комісія висловила застереження щодо використання маніпуляційних медіа-технологій під час столичних виборчих перегонів і закликала засоби масової інформації та політичні сили дотримуватись європейських виборчих стандартів.

Члени комісії звернулися до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з проханням провести ґрунтовний моніторинг роботи ЗМІ та дотримання принципу рівності можливостей і реалізації прав громадян на правдиву інформацію.

Під час засідання було розглянуто ситуацію, що склалася в роботі журналістів комунальних ЗМІ, зокрема в Києві, та наголошено на недопустимості втручання чиновників у редакційну політику мас-медіа.

Учасники наради також заслухали інформацію голови комісії Тараса Петріва про підготовку «Білої книги» з питань свободи слова та розвитку інформаційної галузі України.

 
9737
комментарии powered by Disqus

Останні новини

19:35

Сослуживцы из «Донбасса» рассказали об убийце Вороненкова

19:02

В столице произошло ДТП с участием пяти автомобилей

18:25

В КГГА констатировали отсутствие системы сбора опасных отходов

18:02

В Киеве начнет работу муниципальная охранная компания

17:55

Личность убийцы Вороненкова не установлена

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus