КИЕВ

false

Столична міліція конфіскувала 375 ящиків ерзац-горілки

0

 

 Співробітники Управління державної служби з боротьби з економічною злочинністю одержали інформацію про те, що на ринку "Юність" в п`яти павільйонах реалізується алкогольний фальсифікат.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ГУМВС України в Києві, у момент прибуття оперативників на "місце події" зловмисники вже встигли вивантажити 70 ящиків горілки "Українська особлива" з фургона і перенести їх у "Газель".

В ході перевірки виявилось, що ніяких документів, які засвідчували б походження і якість товару, а також його виготівника, у реалізатора не виявилося. Також не було дозволу і на оптову торгівлю. Увагу оперативників привернула і просто смішна ціна горілки - 3,75 грн. за пляшку.

Всі 375 ящиків, а це майже 7 тисяч пляшок, конфісковані. Результати експертизи, проведеної Держзнаком України, показали, що акцизні марки на вилученій продукції фальшиві.

Зараз експерти визначають склад вмісту пляшок.

Нагадаємо, раніше співробітники Управління податкової міліції Києва припинили діяльність підпільного міні-заводу з виробництва і реалізації фальсифікованої горілки. Податкова міліція вилучила тоді 36 літрів спирту, 180 закупорених пляшок, 6 каністр горілчаного сурогату, акцизні марки, металеві пробки й ін.

В цілому, з початку року, столичні податківці припинили діяльність 14 підпільних цехів, які виготовляли фальсифіковану горілчану продукцію, на загальну суму 4 млн. 780 тис.грн.

 
3756
комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:11

Киевская бабушка дважды за неделю стала жертвой преступников

17:29

Столичные правоохранители поймали банду наркоманов

16:28

В Ирпене сгорел большой коттедж

15:19

В Киевской области банда разбойников убила бабушку

14:06

Вандалы повредили мост Влюбленных

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus