КИЕВ

false

КРУ виявило, що меценатські гроші не дійшли до «Мистецького Арсеналу»

0

З 10 мільйонів гривень, направлених українськими меценатами на реалізацію проекту «Мистецький Арсенал», тільки 2 були витрачені на статутну діяльність держпідприємства з аналогічною назвою. Такі дані надало Головне контрольно-ревізійне управління України за результатами перевірки 2006 року, пише «Дзеркало тижня».

Кошти в об’ємі 10,1 мільйонів гривень, за даними ГоловКРУ, перераховувалися меценатами на рахунок в «Родовід Банку». Тільки 2,1 мільйона гривень, або 20% добродійних засобів, були направлені на статутну діяльність держпідприємства «Мистецький Арсенал», а саме на проведення наукової роботи.

Вказані кошти були направлені ТОВ «Видавництво «Родовід» — 1,6 мільйона гривень і «Lord Cultural Resourcer Planning» (Канада) — 110 тисяч доларів. При цьому не були узгоджені ні напрями діяльності, ні залучені виконавці робіт. Роботи виконувалися через ряд не зареєстрованих і не ліцензованих суб’єктів підприємницької діяльності.

Більш того, ТОВ «Видавництво «Родовід» перерахувало ПП «ІГМА» 850 тисяч гривень без підтвердження у приватного підприємства наукового штату, силами якого можна забезпечити поставлені перед ним завдання.

900 тисяч гривень було нібито витрачено на діяльність «Центру музики» — структури, яку планували створити тільки в 2009-2014 роках.

За інформацією ГоловКРУ, результати перевірки були передані в прокуратуру. Проте, за даними неофіційних джерел видання, кримінальні справи хоч і порушувалися, але незабаром і закривалися у зв’язку з небажанням меценатів надавати свідчення.

Ревізор КРУ, котра перевіряла ДП «Мистецький Арсенал», пані Хитяник, за інформацією «ДТ», сьогодні займає посаду одного із замів директора в новоствореному ДП «Мистецький Арсенал».
10645
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus