КИЕВ

false

На молодь від Блоку Черновецького напали під час толоки

0

Сьогодні депутат фракції Блоку Леоніда Черновецкого в Київраді Сергій Березенко заявив, що на молодих активістів блоку було здійснено напад.  Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі Блоку Леоніда Черновецького.

«На заклик Київського міського голови Леоніда Черновецкого взяти участь у весняній толоці відгукнулися десятки тисяч людей. І  на вул. Порика, де проходив мітинг на підтримку БЮТ і очікувалася участь Прем`єр-міністра, відбувся незрозумілий і жахливий інцидент, коли молоді активісти Блоку Леоніда Черновецкого, які займалися впорядкуванням і прибиранням території, піддалися фізичному тиску з боку невідомих бритоголових молодчиків. У результаті – їм не дали провести заходу щодо прибирання, а також був знищений намет із символікою Блоку», - заявив депутат Київради.

Він підкреслив, що подібні методи тиску і провокацій недопустимі в демократичній країні.

«Фізичний тиск і провокації відносно молоді, яка вийшла на суботник, показує, що методи, які використовують сили, що називають себе «демократичною коаліцією» такі ж, як і при режимі 2004 року, коли проти будь-якого інакомислення з боку режиму застосовувалася сила. Блок Леоніда Черновецкого рішуче протестує проти подібних методів і має намір вжити всі заходи, визначені законом, для того щоб винні були покарані», - заявив Березенко.

 
9728
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:20

В Гидропарке произошла перестрелка

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus