КИЕВ

"Нове слово" 5 років орендуватиме майновий комплекс кінотеатру "Загреб"

0

Київська міська державна адміністрація вибрала компанію "Нове слово" переможцем конкурсу на право оренди цілісного майнового комплексу комунального кінотеатру "Загреб" на проспекті 40-річчя Жовтня, 116.

Про це говориться у розпорядженні Київміськадміністрації, текст якого мають «Українські новини».

У розпорядженні сказано, що зареєстроване у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю "Нове слово" виконало всі умови конкурсу.

Як повідомлялось, у грудні 2007 року Головне управління комунальної власності оголосило конкурс на право оренди цілісних майнових комплексів комунальних кінотеатрів "Тампере" і "Загреб".

Термін оренди обох кінотеатрів - 5 років, початковий розмір річної орендної плати - 10% від ринкової вартості майнових комплексів, що для "Загреба" становить 761,1 тис. гривень.

Орендарі повинні ухвалити рішення про приєднання до них кінотеатрів, забезпечити ефективне використання майнових комплексів згідно з їх профілем діяльності, зберегти робочі місця, не допускати заборгованість по зарплаті.

Також орендарі повинні залучити не менше ніж 30 млн. гривень інвестицій для проведення протягом 2-х років реконструкції будівель кінотеатрів з обладнанням їх сучасною кінозвуковою технікою, кондиціонуванням і освітленням.

 

 

 

 

 
586
комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:47

В Киеве произошло ДТП с участием маршрутки

18:24

Суд арестовал подозреваемых в жестоком убийстве киевлянки

18:15

Под Киевом чуть не зарезали молодого парня

17:35

Столичные парки очистят от мусора за три недели

17:21

В столице уберут старые дорожные знаки

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus