КИЕВ

Журавський: Київська влада рухається в правильному напрямі

0

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталій Журавський заявив сьогодні, 22 квітня, що опоненти київської влади опускаються до використання брудних методів, спрямованих на її дискредитацію, замість того, щоб чесно і відкрито вести політичну боротьбу. Про це "Київ.proUA.com" повідомили в прес-службі КМДА.

«У політичному запалі наші опоненти готові використовувати всі можливі методи брудних політтехнологій. Зіпсовані щити з соціальною рекламою Київської міської державної адміністрації – найкраще тому підтвердження. Наші недалекі суперники вже опускаються до хуліганських вчинків, прагнучи дискредитувати київську владу. При цьому вони забувають, що подібними методами виховують загальний політичний нігілізм і неповагу до будь-якої влади», - заявив Журавський.

Заступник голови КМДА підкреслив, що успіхи київської влади за останні два роки не дають спокою різним політичним силам, які вступили у виборчі перегони.

«Не вміючи вести конструктивного діалогу, не вміючи працювати на благо киян, вони спотворюють щити із соціальною рекламою, яка розповідає про те, що зроблено і робиться для жителів столиці. Це – кращий показник того, що ми рухаємося в правильному напрямі, а хуліганські вчинки нехай залишаться на совісті наших політичних опонентів», - заявив Журавський.     
3206
комментарии powered by Disqus

Останні новини

07:42

Под Киевом пьяный водитель врезался в отбойник

07:06

В Киеве детский сад закрыли на карантин

23:30

КГГА не может самостоятельно очистить завод

22:26

У автобуса №119 появится дополнительная остановка

21:14

На Киевщине массово горит трава

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus