КИЕВ

false

Київська влада опікується юними киянами

0

Сьогодні Київський міський голова Леонід Черновецький відвідав спеціалізовану школу № 107, яка буде введена в експлуатацію в 2008 році. Про це "Київ.proUA.com" повідомили в прес-службі КМДА.

«Нове приміщення буде сучасним і безпечним, оснащеним новітнім устаткуванням, з комфортними умовами для навчання наших юних киян», – заявив Леонід Черновецький.

Мер Києва зазначив, що у 2005-2006 роках у Києві не було побудовано жодної школи. 

«Минулого року ми ввели в експлуатацію 6 об`єктів освіти, а в цьому році закінчимо будівництво і реконструкцію ще чотирьох шкіл, двох дитячих садків і школи-дитсадка, завершимо будівництво нового корпусу Київського педагогічного коледжу», – наголосив Черновецький.

Київський міський голова підкреслив, що в бюджеті-2008 на розвиток сфери освіти закладено  2 млрд. 428 тис. грн., що у 2,4 рази більше, ніж в 2005 році.

«Враховуючи важливість освітньої сфери, ми будуємо сучасні школи, відкриваємо дитячі садки, і продовжуватимемо працювати в цьому напрямку. З минулого року ми ввели муніципальну надбавку до окладів педагогічним працівникам. Цю надбавку було вирішено збільшити вдвічі з нового навчального року. Таке завдання нам під силу, враховуючи рекордний 25-мільярдний київський бюджет цього року», – заявив Леонід Черновецький.
10713
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus