КИЕВ

Пилипишин не знайшов опонентів для дискусії

0

Кандидат на посаду столичного мера від Блоку Литвина Віктор Пилипишин заявив, що у зв’язку з небажанням Леоніда Черновецького і Віталія Кличка брати участь в публічних дискусіях, він не бачить сенсу проводити повномасштабні дебати стосовно головних проблем життя Києва. Про це він повідомив учора, 22 квітня, під час круглого столу на тему «Відкриті списки в Києві: PR чи протидія політичній корупції», передають «Подробности».

«Моя мета – ознайомити киян зі своєю позицією стосовно ключових проблем життя столиці. Але я не хочу виголошувати монологи, я вимагаю дискусії, яка визначить, хто зі столичних політиків є професіоналом, який зможе змінити вигляд Києва. Сьогодні я сподівався зустріти тут своїх головних опонентів, які заявляють про себе, як про «реальних» кандидатів. Якщо це дійсно так, тоді їх передвиборна діяльність вимагає великої публічності. Але, на жаль, вони  черговий раз не з’явилися. Таким чином, я не бачу сенсу дискутувати з їх довіреними особами. Адже кандидати повинні особисто відповідати перед киянами за свої дії і звітувати у виконанні передвиборних обіцянок», - сказав Пилипишин.

Нагадаємо, Віктор Пилипишин неодноразово закликав Леоніда Черновецького і Віталія Кличка до публічних дебатів, але так і не отримав відповіді.

 
1172
комментарии powered by Disqus

Останні новини

19:35

Сослуживцы из «Донбасса» рассказали об убийце Вороненкова

19:02

В столице произошло ДТП с участием пяти автомобилей

18:25

В КГГА констатировали отсутствие системы сбора опасных отходов

18:02

В Киеве начнет работу муниципальная охранная компания

17:55

Личность убийцы Вороненкова не установлена

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus