КИЕВ

На комунальному транспорті діятиме новий порядок розміщення реклами

0

Столична влада вирішила питання щодо занижених цін на розміщення реклами на комунальному транспорті. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА, посилаючись на слова першого заступника голови Київміськадміністрації Дениса Басса. Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження про розміщення реклами на транспорті комунальної власності м. Києва.

За словами Басса, впроваджено новий прозорий порядок, що спрощує систему отримання необхідних погоджень на розміщення реклами на транспорті та забезпечує належний контроль фінансових потоків, зокрема прибутку від реклами. Очікується зростання доходів комунальних підприємств транспорту від розміщення реклами щонайменше в 1,4 рази порівняно з минулими роками. Окрім того, обсяги соціальної реклами буде збільшено на 10-15%. 

Згідно з розпорядженням, при Головному управлінні транспорту передбачено створити комісію з питань розміщення реклами на транспорті, яка готуватиме висновки щодо надання необхідних погоджень та виконуватиме інші повноваження, передбачені порядком розміщення реклами на муніципальному транспорті.

 

 

 

 

 
5274
комментарии powered by Disqus

Останні новини

10:01

В Киеве загорелось отселенное здание

10:00

У Вороненкова было два охранника

09:55

Киллер следовал за Вороненковым на автомобиле

09:45

Задержали столичного адвоката, кторый хотел «решить вопрос» в суде за деньги

09:42

Следствие устанавливает и допрашивает свидетелей в убийстве Вороненкова

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus