КИЕВ

false

У Києві спіймали торговців секретними державними базами

0

Служба безпеки України на ринку «Петрівка» в Києві затримала трьох підозрюваних у реалізації секретних електронних баз даних державних органів. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Підозрювані під виглядом реалізації легальної продукції (ліцензійних аудіо- і відеодисків, програмного забезпечення) незаконно збували компакт-диски з новітніми електронними базами даних юридичних осіб.

Співробітники СБУ затримали одного з підозрюваних під час реалізації баз даних Державної митної служби і Державного комітету статистики за 3,5 тис. гривень.

Організатори протизаконного бізнесу - громадяни України, рідні брати 25- і 27-річного віку (за освітою інженери-програмісти).

Окрім цього, співробітники СБУ вилучили устаткування, на якому здійснювалося виробництво незаконних баз даних: комп’ютери, жорсткі і лазерні диски з базами даних регіональних виборчих комісій, Міністерства внутрішніх справ, Державної податкової адміністрації, Державної митної служби й інших державних органів України і Росії.

Головне управління СБУ в Києві і Київській області порушило кримінальну справу за статтею 361-2 (несанкціонований збут чи розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах) автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або носіях такої інформації) Кримінального кодексу.

За матеріалами «Українських новин»

 
10633
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus