КИЕВ

false

Про Київ знімають телесеріал

0

Київський Медіа Холдинг знімає історичний серіал про Київ у форматі відомого російського проекту Леоніда Парфенова "Немедни. Наша эра".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Київського Медіа Холдингу, продовжується робота над зйомками документального історичного фільму "Навіки ваш Київ. Хроніки одного міста". Перша серія фільму "Під шелестіння каштанів" практично повністю готова. Зараз іде зйомка другого - "Елітне місто". Обидві серії розповідають про період з 1960 по 1968 роки, ознаменовані правлінням в Україні Петра Шелеста.

За словами автора, режисера і одночасно продюсера проекту, в.о. головного редактора газети "Хрещатик" Дениса Жарких, перша серія фільму розповідає про становлення Києва як мегаполісу, який почав в ті роки різко відрізнятися від інших міст України, а також освітлює процес формування радянської еліти тих часів. Друга серія присвячена питанню, яку роль грала київська еліта в Радянському Союзі і усуненні Микити Хрущева.

Автор проекту, голос якого звучить у фільмі, Жарких розповів, що фільм "Навіки ваш Київ. Хроніки одного міста" - це, в першу чергу, історія суспільних процесів. Головною метою його створення є спроба відповісти на питання: як формувалася українська еліта? Як жив і думав київський обиватель, які питання перед ним стояли?

За словами автора фільму, спроби деяких відомих фахівців, до яких звернулися за консультаціями, нав`язати авторській групі думку, що вся історія Києва - це боротьба українців з росіянами, боротьба заідеологізованих людей, не пройшли.

Жарких розповів, що в кадрі не буде ведучого, щоб вся увага глядача була зосереджена на архівних зйомках, які чергуватимуться із спогадами наших співвітчизників, - свідків тієї епохи, котрі основну частину життя прожили саме в Києві. Це голова Київського міського виконкому з 1979 по 1990 роки Валентин Згурський, філософ Сергій Кримський, актриса Лариса Кадочникова, кінознавець Сергій Тримбач, політолог Володимир Маленкович, композитор Володимир Бистряков та інші.

Вже відома назва 3-ї серії фільму - "Володимир стольнокиївський". Вона буде присвячена періоду, коли при владі в Україні був Володимир Щербицький. Всього планується зняти 7 серій по 26 хвилин кожна.

Транслюватиметься фільм на ТРК "Київ".

 

 

 

 
9677
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:20

В Гидропарке произошла перестрелка

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus