КИЕВ

false

Блок Кличка дуже рано ділить пости в майбутній Київраді – експерт

0

Директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик, заявив, що у Блоці Кличка вже сьогодні, коли до дня виборів у Києві лишився місяць, почалися активні торги за пости в майбутній Київраді. По суті, йдеться про спробу уникнути ризиків, виторгувати в успішніших команд деякі преференції, - сказав він, коментуючи ряд висловів керівника виборчого штабу Віталія Кличка Дмитра Андрієвського в його інтерв`ю інтернет-виданню «Українська правда».

«Якщо сьогодні керівник штабу Кличка заявляє про можливість зняття кандидатури Віталія Володимировича з дострокових виборів мера в обмін на пост секретаря Київради в майбутній Київраді, то після перемоги Леоніда Черновецького на виборах мера (у діючого мера більше 32% підтримки киян), «штабісти» Кличка, очевидно, намагатимуться вести переговори з Блоком Черновецького. Дуже висока ціна питання. Фінансові групи, які стоять за Кличком, повинні забезпечити свої інтереси. Питання лише в тому, що у результаті одержить сам Віталій Кличко. Було б дивно, якби він задовольнився постом голови комісії з фізичної культури і спорту», - підкреслив Кулик.

Нагадаємо, що в своєму інтерв`ю інтернет-виданню «Українська правда» (від 22 квітня 2008 року) керівник виборчого штабу Віталія Кличка Дмитро Андрієвській, коментуючи можливість зняття Віталія Кличка на користь кандидатури Олександра Турчинова, заявив, що вважає за можливе «теоретично», коли «той, хто зніме свою кандидатуру, отримає право запропонувати людину на пост секретаря Київради».

 

 

 

 
10674
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus