КИЕВ

false

Суд не встановив, що Кільчицька звела наклеп на Турчинова – це чергова брехня від БЮТ

0

Суд не знайшов достатніх підстав для оголошення заступникові голови КМДА Ірені Кільчицькій попередження, як того вимагав Олександр Турчинов. Про це «Київ.proUA.com» повыдомили в прес-службы КМДА.

Одним із завдань його позову було зобов’язання ТВК оголосити Ірені Кільчицькій попередження.

За її словами, у такий спосіб Турчинов намагається примусити команду Черновецького припинити оприлюднювати інформацію про причетність до забудови столиці політиків, що рвуться до влади у Києві.

Ірена Кільчицька заявила, що рішення суду не підтвердило непричетність  Турчинова до скандального будівництва на Пейзажній алеї, а лише визнало недоведеним цей факт.

За словами представника Кільчицької О.Фрідмана, Турчинов черговий раз збрехав киянам, сказавши, що суд підтвердив його непричетність до будівництва. Адже в рішенні суду лише визнано цю непричетність недоведеною за браком доказів.

До того ж, на підтвердження своєї непричетності, представник Турчинова надав суду довідку, видану Державною податковою адміністрацією України, яку очолює однопартієць Турчинова – пан Буряк. Дана довідка не є належним доказом, оскільки відомості про те, чи дійсно Турчинов володіє акціями компаній, що причетні до будівництва на Пейзажній алеї, може надати лише Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

Через стислий строк розгляду даної справи суд не зміг отримати офіційне підтвердження викладеної інформації, хоча Турчинов здобув свою довідку від соратників по партії миттєво.

Таким чином, незважаючи на намагання Турчинова за допомогою судових рішень примусити столичну владу не оголошувати імена справжніх ініціаторів забудови Києва,  команда Черновецького продовжуватиме робити це заради киян, для врятування історичного центру столиці. 
11302
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:20

В Гидропарке произошла перестрелка

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus