КИЕВ

false

На Київській автовиставці буде представлено 40 брендів

0

У Києві з 26 травня по 1 червня проходитиме третя спеціалізована виставка «ВААІД Kyiv Automotive Show 2008». Її ініціатором і організатором є Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і ділерів (ВААІД). У виставці, яка пройде у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», візьмуть участь більш як 40 автомобільних брендів.

Про це повідомив Олег Литвяк, виконавчий директор ТОВ «ВААІД-експо», яке є організатором виставки, інформує УНІАН.

За його словами, «ВААІД Kyiv Automotive Show 2008» ініційована як іміджева виставка офіційних автомобільних імпортерів і ділерів, участь в якій дозволяє автомобільним компаніям гідно представити свої бренди, яскраво продемонструвати торгову марку на ринку, познайомити відвідувачів з усім модельним рядом і презентувати новинки.

Цього року автошоу проводитиметься в трьох павільйонах «КиївЕкспоПлаза», загальна площа - 28 тис. кв. м.

На сьогодні свою участь підтвердили всі автомобільні компанії-учасники, які були минулого року. Цього року до них приєднаються такі відомі компанії (бренди), як «Рено Україна» (Renault, Dacia), «Єврокар» (Skoda), «Авто-Інтернешнл» (Mazda, Suzuki), «УкрАвтоВАЗ» (Lada). Всього в 2008 році у виставці візьмуть участь 23 компанії, які представляють 41 автомобільний бренд.

Перші два дні (26 і 27 травня) організатори виставки планують відвести під прес-дні.

Довідка. Компанія «ВAAІД-експо» заснована з метою організації і проведення щорічної виставки офіційних автомобільних імпортерів і ділерів України. Перша виставка автомобільних імпортерів і ділерів України пройшла 1-4 червня 2006 року під назвою Automotіve Ukraіne`2006. Друга виставка проходила з 18 по 22 травня 2007 року під назвою «ВААІД Kyiv Automotive Show 2007».

ВААІД - Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і ділерів, заснована 19 травня 1999 року. Наразі асоціація налічує 84 члени.

 
9713
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:20

В Гидропарке произошла перестрелка

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus