КИЕВ

26-27 квітня в Києві пройде Міжнародна виставка чистопорідних собак

0

Міжнародна виставка чистопорідних собак усіх порід "Золоті ворота. Україна - 2008" пройде в Києві 26-27 квітня. Організатори заходу – Кінологічна спілка України (член Міжнародної кінологічної федерації) і, вперше за всю історію проведення подібних виставок, Федерація мисливського собаківництва України та Центральний клуб володарів німецької вівчарки України. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в оргкомітеті виставки.

Зареєстровано близько 3 300 учасників з України, Росії, Білорусі, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Угорщини, Фінляндії, Англії, Греції, Італії, Нідерландів. Ця  міжнародна виставка рангу CACІВ  дозволить найбільш гідним собакам одержати найвищий титул – кандидата у Міжнародні чемпіони з екстер’єру. Експерти з  12  країн світу, а також із України оберуть кращого з кращих.

У рамках виставки проводитимуться чемпіонати з порід: німецький дог, середньоазійська вівчарка, кавказька вівчарка, чау-чау, німецька вівчарка, південноросійська вівчарка, пудель, шар-пей, американський бульдог, собаки англійських вівчарських порід.

У програмі виставок – конкурси для дітей і демонстрація елементів дресури собак. Більш докладно із програмою виставки можна ознайомитися на сайті КСУ: www.uku.com.ua.

Частину грошей, які будуть отримані від продажу квитків на виставку, організатори направлять на благодійні цілі – на допомогу Будинку «Малятко» Дарницького району столиці.

Виставка пройде в Міжнародному виставочному центрі на Броварському проспекті, 15
574
комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:47

В Киеве произошло ДТП с участием маршрутки

18:24

Суд арестовал подозреваемых в жестоком убийстве киевлянки

18:15

Под Киевом чуть не зарезали молодого парня

17:35

Столичные парки очистят от мусора за три недели

17:21

В столице уберут старые дорожные знаки

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus