КИЕВ

Зелена партія України: реєстрація приїжджих принесе до бюджету Києва до 10 млрд. грн.

0

Введення інституту реєстрації приїжджих (некиївських) трудових ресурсів збільшить бюджет Києва мінімум на 10 млрд. грн. щорічно. Таку думку висловили представники Зеленої партії України на прес-конференції в ІА «Українські новини», присвяченій презентації виборчого списку і програми партії на виборах Київського міського голови і міської ради.

Голова ЗПУ, кандидат у мери Києва Сергій Курикін зокрема вважає, що столиця України повинна задіювати в своїй стратегії світовий досвід.

«Міська влада зараз хаотично намагається вирішити проблеми, які були успішно подолані у ряді крупних міст Європи кілька років тому: реформа ЖКГ, розвиток транспортної проблеми, погіршення екології, зростання криміногенної ситуації, проблема сміття.

Досвід європейських зелених показує, що механізми подолання стандартних для Європи проблем – ідентичні. Наприклад, проблема транспорту припускає типовий набір рішень: реєстрація, обмеження транзиту, будівництво парковок, розвиток транспортної інфраструктури, обмеження на в’їзд в центр міста, рівні права всіх учасників руху, високі штрафи», - вважає Курикін.

На думку українських «зелених», однією з ключових проблем Києва є питання неконтрольованої міграції трудових ресурсів.

За словами Голови київської міської організації ЗПУ Юрія Перчі, введення реєстрації трудових ресурсів, автомобільного транспорту дозволить вирішити цілий ряд актуальних для Києва проблем й істотним чином наповнити міський бюджет: «За різними даними, в Києві працює близько 1-1,5 млн. приїжджих, що заробляють не менше 3000 грн. (середня заробітна плата). Більшість із них одержує зарплату в конвертах. Це означає, що міський бюджет від їхньої діяльності недоотримує близько 10-12 млрд. грн. щорічно при загальному обсязі міського бюджету – 20 млрд.»

«Щодня в Києві заробляє гроші близько 500 тисяч автомобілів некиївської реєстрації. Причому це стосується не тільки приватників, але і тих, хто займається візництвом по київських вулицях, - таксі, автобусів, маршрутних автобусів. За середніми розрахунками, міський бюджет щорічно втрачає близько 50 000 000 грн. тільки транспортного збору від відсутності реєстрації наїжджих автомобілів.

Введення інституту реєстрації також дозволило б істотним чином вирішити проблему криміногенної ситуації в Києві. З 300 істотних правопорушень, що фіксуються за добу в столиці, більше половини здійснюється приїжджими», - сказав голова київських «зеклених».

 
5249
комментарии powered by Disqus

Останні новини

10:01

В Киеве загорелось отселенное здание

10:00

У Вороненкова было два охранника

09:55

Киллер следовал за Вороненковым на автомобиле

09:45

Задержали столичного адвоката, кторый хотел «решить вопрос» в суде за деньги

09:42

Следствие устанавливает и допрашивает свидетелей в убийстве Вороненкова

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus