КИЕВ

false

Луценко фактично визнав, що дострокові вибори в Києві - перехідний етап до президентських

0

Заява міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про те, що сьогоднішні вибори в Києві є перехідними і на них обирається «тимчасовий керівник міста», є по суті визнанням НУНС технологічного характеру виборів, як перехідного етапу перед початком президентської виборчої кампанії. Про це заявив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик, повідомили «Київ.proUA.com» в прес-службі Блоку Черновецького.

Провідних політичних гравців не цікавить київська проблематика, вони навіть самою виборчою кампанією займаються за залишковим принципом, вважає Кулик.

Він також нагадав, що Юрій Луценко очолює виборчий список «Нашої України – Народної самооборони» на дострокових виборах до Київської міської ради, але досі не написав заяви про відпустку на період виборів. «Це, напевно, тому, що сам міністр не планує працювати для Києва, а може і через стиль роботи Луценка: користуватися повноваженнями й ігнорувати норми закону», – відзначив він.

Також, за словами Кулика, заява Луценка підтверджує висновки експертів про те, що основна інтрига на київських виборах змістилася на два полюси: «київські проблеми» (де монополістом є Блок Черновецкого) і «боротьба мегабрендів» (де змагаються НУНС, БЮТ і ПР). Якщо перший полюс орієнтований на актуалізацію проблем, які хвилюють самих киян, то інший полюс зайнятий загальнополітичними проблемами і транслює на київський рівень особливості протистояння НУНС, БЮТ і ПР, яке саме по собі не має жодної прив`язки до столиці.

Нагадаємо, в інтерв`ю «Газете по-киевски» ( від 24 квітня) Міністр внутрішніх справ України і лідер виборчого списку НУНС на виборах до Київської міської ради Юрій Луценко заявив, що вважає сьогоднішні вибори місцевої влади перехідними. «Так, це тимчасові, перехідні вибори. Ми вибираємо тимчасового керівника міста», - сказав він.

 

 

 

 
6239
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:18

В столичном аэропорту нашли комплектующие к оружию

16:30

В «Киевэнерго» придумали отмазку фантастическим платежкам

15:14

В детсаду Дарницкого района отравились дети

14:06

В Киеве сорвался лифт с женщиной и ребенком

13:13

Чиновники Голосеевской РГА попались на хищении почти 7 миллионов

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus