КИЕВ

При київських школах створять безкоштовні гуртки за інтересами

0

Вчора голова фракції Блоку Леоніда Черновецького в Київраді Денис Комарницький заявив, що одним із пріоритетних напрямків діяльності Блоку стане створення безкоштовних дитячих гуртків при київських школах. Про це повідомляє «Газета по-киевски».

На думку Комарницького, така програма абсолютно реалістична і може бути впроваджена в стислі терміни.

«Діти займатимуться безкоштовно, оскільки за рахунок відповідних бюджетних відрахувань будуть профінансовані муніципальні доплати для викладачів, які вестимуть гуртки. Це будуть або вчителі тих самих шкіл, або запрошені фахівці з інших учбових закладів. Для того, щоб створити ефективну систему організації дозвілля київських школярів, ми вже запланували виділити з міського бюджету необхідну суму», – заявив він.

Гуртки, які передбачається організувати, зможуть, за словами Комарницького, відвідувати як учні відповідних шкіл, так і діти, які живуть поряд. Спрямованість гуртків (спортивні секції, гуртки для розвитку певних навиків або поглиблення знань в певній галузі) визначать батьківські комітети.

«Для нормальної роботи спортивних секцій, які входитимуть у створювану мережу гуртків, з міського бюджету будуть також виділені кошти на облаштування спортивних майданчиків. Як батько двох маленьких синів, я знайомий з процесом виховання дітей на власному досвіді. І упевнений – реалізація запропонованої Блоком Леоніда Черновецкого програми дійсно дозволить уберегти дітей від згубного впливу вулиці, забезпечивши необхідні умови для їхнього духовного, інтелектуального і фізичного розвитку», – сказав Комарницький.
1287
комментарии powered by Disqus

Останні новини

21:42

Кличко отреагировал на скандал с ремонтом «Левобережной»

21:14

В Киевской области рецидивист до комы избил парня

20:42

Киевлян предупредили о сильных порывах ветра

20:11

На Киевщине мужчина сгорел в вагончике

19:48

В столице конфликт между двумя водителями закончился стрельбой

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus