КИЕВ

false

Київська влада утримуватиме ціни на основні харчові продукти

0

Столична влада підписала «Меморандум порозуміння» з виробниками продовольчих товарів та представниками роздрібної торгівлі. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА.

За словами заступника голови КМДА Ірени Кільчицької: «У зв’язку зі стрімким ростом інфляції, яка за три місяці сягнула майже 10%, та бездіяльністю уряду в сфері вирішення цієї проблеми ми змушені самостійно, на місцевому рівні, боротися за права киян, особливо малозабезпечених, перш за все, за їхні гаманці, які потерпають від зростання цін».

З метою вирішення цієї проблеми, як зазначила Кільчицька, між київською владою, виробниками основних харчових продуктів та суб’єктами системи мережевої роздрібної торгівлі столиці тривалий час велися перемовини, в результаті яких досягнуто домовленості про підписання «Меморандуму порозуміння». 

«Меморандум, який наразі підписується та погоджений усіма сторонами, дасть можливість утримувати оптимальні ціни на основні харчові продукти: хліб, макаронні вироби, крупи, м’ясо, молоко, яйця, цукор, овочі тощо. Нам вдалося досягти цього, зобов’язавши  виробників не збільшувати необґрунтовано оптові ціни, а власників мережевої роздрібної торгівлі встановлювати торговельну націнку не більше 10% від оптових цін хоча б до кінця цього літа», – зазначила Кільчицька.

Окрім того, меморандумом передбачено укладання прямих договорів між виробниками соціально значущих продовольчих товарів і суб’єктами мережевої роздрібної торгівлі, а також їхню співпрацю з Державною інспекцією з контролю за цінами для моніторингу оптових цін та торговельних націнок на ці товари. Як виробники, так і представники роздрібної торгівлі гарантують постійну наявність усіх визначених товарів у повному обсязі.

«Ми закликаємо владу інших міст та областей України не розраховувати на уряд, оскільки він зараз зайнятий іншими, далеко не економічними питаннями, і не боротьбою з інфляцією; а для того, щоб допомогти своїм мешканцям, взяти приклад з Києва. Київська влада, в свою чергу, готова надати консультаційні та інші послуги щодо цієї роботи», – підкреслила Кільчицька.

Меморандум з боку столичної влади підписали:  заступники голови КМДА І.Кільчицька, В.Падалка та Л.Денисюк.

Від виробників продовольчих товарів у столиці: ВАТ «Київмлин», ВАТ «Київхліб», ВАТ «Макаронна фабрика», два міські молочні заводи, ВАТ «Галактон», ВАТ «Завод дитячого харчування «Салюс», кілька м’ясних заводів тощо. 

Від суб’єктів мережевої роздрібної торгівлі столиці: ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна», ПІІ «Білла Україна», ЗАТ «Фуршет», ЗАТ «Фоззі груп», ТОВ «Квіза-Трейд», ТОВ «Еко», ТОВ «Караван», ТОВ «Край» та ТОВ «О’кей-Україна».

 

 

 

 
6270
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:18

В столичном аэропорту нашли комплектующие к оружию

16:30

В «Киевэнерго» придумали отмазку фантастическим платежкам

15:14

В детсаду Дарницкого района отравились дети

14:06

В Киеве сорвался лифт с женщиной и ребенком

13:13

Чиновники Голосеевской РГА попались на хищении почти 7 миллионов

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus