КИЕВ

Рейтинг Черновецького за тиждень виріс на 10% - експерт

0

Згідно з дослідженням соціологічної служби Research&Branding Group, рейтинг чинного мера Києва Леоніда Черновецького на сьогодні становить 37%. Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив директор RBG Едуард Золотухін. 

За його словами, «Віталій Кличко відстає від безумовного лідера виборчої кампанії в 2,5 рази (15,2), в спину якому дихає Віктор Пилипишин (7,6). «Порівняно з дослідженням тижневої давнини, чинний мер додав 10%, екс-боксер втратив 4%, а глава Шевченківської райадміністрації набрав рейтинг більше, ніж у 2 рази», - відзначив експерт. 

Що ж до виборів до Київради, то, за даними Research&Branding Group, цього тижня рейтинг Блоку Леоніда Черновецького (що пройшов минулого тижня психологічно важливу відмітку в 30,7, виріс на 2,5% і досяг 33,2. Аналітики пов`язують це з об`єктивним процесом поетапного поширення в суспільстві інформації про результати роботи мера і його команди за минулі два роки. «Чим більше люди дізнаються про те, що було реально зроблено владою за два роки, відповідно, тим більше симпатиків з`являється у чинного мера і Блоку Леоніда Черновецького. Тобто рейтинг Черновецького зростає через те, що він якісніше працює з електоратом», - підкреслив Золотухін.

В той самий час експерт відзначив, що спостерігається падіння рейтингу БЮТ «на рекордні для такого проміжку часу 6 %». На думку Золотухіна, це пов`язано з загальноекономічною кризою в країні, з одного боку, і прорахунками при формуванні партійного списку «київського» БЮТ, з іншого. «Аналогічна тенденція спостерігається і у випадку з блоком Кличка (мінус 2% порівняно з минулим тижнем), який в очах киян є чимось аморфним і незрозумілим, оскільки ця політична сила проявляє активність тільки під час виборчого процесу, а в проміжку між виборами де-факто не існує», - підкреслив соціолог.

Соціологічне дослідження проводилося 18-24 квітня 2008 р., опитано 1200 респондентів, похибка складає 2,5%.
5186
комментарии powered by Disqus

Останні новини

09:45

Задержали столичного адвоката, кторый хотел «решить вопрос» в суде за деньги

09:42

Следствие устанавливает и допрашивает свидетелей в убийстве Вороненкова

09:30

Убийца Вороненкова не смог бы дать показаний

09:21

Охранник Вороненкова прооперирован

09:13

Российские адвокаты назвали версии убийства Вороненкова

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus