Дитячу поліклініку Голосіївського району відремонтують

18 червня 2008 15:57

0

Центральну дитячу поліклініку Голосіївського району невдовзі відремонтують.

За 12 років існування медзаклад жодного разу не ремонтували, і нині його стан жалюгідний. Усі прохання медиків про допомогу районна влада просто ігнорувала, повідомляє телеканал «Київ».

Перший заступник голови Голосіївської райдержадміністації Юрій Крикунов виправдовується - на все грошей не вистачає. Проте район знайшов немалі кошти на зведення на проспекті 40-річчя Жовтня нової будівлі Голосіївської райради.

За словами начальника Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення КМДА Людмили Качурової, аби у майбутньому таких проблем не виникало, наприкінці минулого року Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження про централізацію галузі та передачу медзакладів з районного підпорядкування у відання Головного управління охорони здоров`я.

«Створений план соціально-економічного розвитку. Цього року ми на себе взяли зобов`язання відремонтувати всі приймальні відділення наших лікарень, покращити матеріальну базу всієї нашої поліклінічної мережі, до якої ніколи у районів руки не доходили», - повідомила Качурова.

За її словами, Голосіївська поліклініка торік уже отримала з міського бюджету мільйон двісті тисяч гривень на укріплення фундаментів, а вже цьогоріч передбачено виділення мільйона ста тисяч гривень на ремонт фасаду та покрівлі.

Київ.proUA.com

комментарии powered by Disqus

Купівля

Продаж

USD

8.02

8.06

EUR

10.50

10.71

RUB

2.64

2.71

 

   Copyright © 2011 Коментарі Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua