У справі Луценка суд вирішив вивчити додаткові обставини

18 червня 2008 18:32

0

Апеляційний суд Києва в середу, 18 червня, вирішив вивчити додаткові обставини за апеляційною скаргою Генеральної прокуратури про законність порушення справи проти міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

В середу відбулося слухання апеляційної скарги Генпрокуратури.

Суд заслухав пояснення всіх сторін і пішов до дорадчої кімнати.

Після цього суд ухвалив рішення про необхідність з’ясування додаткових обставин у справі.

«Ми виходимо з дорадчої кімнати для з’ясування додаткових обставин до 23 червня 16:00», - сказала головуюча в суді.

Адвокат Луценка Юрій Мартиненко припустив, що суд не зміг вивчити обставини справи. Він упевнений, що 23 червня суд ухвалить рішення.

Як повідомлялося, Подільський райсуд Києва 3 травня скасував ухвали Генпрокуратури про порушення кримінальної справи проти Луценка за підозрою в зловживанні службовим становищем при авіаперельотах і в посадовому злочині під час інциденту з мером Києва Леонідом Черновецьким.

Таким чином, суд задовольнив скаргу адвоката Луценка Мартиненка про незаконність порушення Генпрокуратурою кримінальної справи.

Після цього Черновецький вирішив відкликати свою заяву з Генпрокуратури з приводу інциденту з Луценком, що стався після засідання Ради національної безпеки і оборони в січні.

За матеріалами «Українських новин»

 

Київ.proUA.com

комментарии powered by Disqus

Купівля

Продаж

USD

8.02

8.06

EUR

10.50

10.71

RUB

2.64

2.71

 

   Copyright © 2011 Коментарі Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua