Голова Київської міської державної адміністрації, мер Києва Леонід Черновецький критикує Прем`єр-міністра Юлію Тимошенко за перекладання проблеми інфляції на регіони.
Про це він сказав журналістам після урочистого дипломатичного прийому з нагоди його переобрання мером, повідомляють
«Українські новини»."Через те, що сама Прем`єр займається весь час політиканством і показує козині ріжки іншим своїм опонентам, у результаті ми маємо такі плачевні наслідки в економіці, які вона намагається звалити на голів обласних адміністрацій", - сказав Черновецький.
Він відзначив, що йому заважає працювати безлад у країні і ставлення Кабінету Міністрів до регіональних проблем. Також він підкреслив, що його особисто і його команду не підтримує якась політична сила загальнонаціонального масштабу.
Мер висловив подяку киянам за підтримку на виборах.
"Вони (виборці – ред.) мене зрозуміли. Вони вже перестали зараховувати мене до космонавтів, а до реальних абсолютно людей, ділових, тому що я зумів довести, що все, за що я беруся, воно виходить", - додав Черновецький.
Також він сказав, що має намір продовжувати свою роботу в господарській площині.
Як повідомлялось, Кабмін відклав звіт голови Київміськадміністрації Леоніда Черновецького, Дніпропетровської обласної держадміністрації - Віктора Бондаря, Донецької - Володимира Логвиненка, в.о. голів Сумської і Запорізької - Миколи Лаврика і Олександра Старуха по ціновій ситуації на споживчому ринку в зв`язку з їх нез`явленням учора, 18 червня, на засідання уряду на невизначений термін.
Київ.proUA.com
0