Завтра у Будинку кіно покажуть документальний фільм про Стуса

18 листопада 2009 14:01

0

Документальну стрічку «Просвітлої дороги свічка чорна» про життя  Василя Стуса демонструватимуть завтра в Будинку кіно у Києві. Про це «Київ.proUA.com» повідомив президент кіноклубу «Сінематограф-3000» Володимир Бойко.

Фільм покажуть в межах дійства «Вшановуємо пам`ять видатних українців» 19 листопада 2009 року о 18:00 у «Синій залі» Будинку кіно Національної спілки кінематографістів України за адресою вулиця Саксаганського,6.

Як повідомив Бойко, картина режисера Станіслава Чернілевського  відтворює трагічні сторінки життя Великого сина України, поета, в’язня сумління - Василя Стуса (19 листопада 1989 року – відбулося перепоховання в Україні одного із найвизначніших представників культурного руху і опору за часів тоталітарного режиму, правозахисника – Василя Стуса та його побратимів: Олекси Тихого й Юрія Литвина).

За сприяння некомерційного кіноклубу «Сінематограф-3000», який розпочав роботу у квітні 2008 року, були презентовані: документальна картина «Ми діти Сонця, іскорки вогню…», молодих режисерів Юлії та Ольги Калашникових, картина «Мамай» кінорежисера Олеся Саніна, картини класика світового кінематографа Анджея Вайди – «Катинь», перегляд двох документальних картин - «Три любові Степана Бандери» та «Хто Ви є, містер Джекі ?..», документальна стрічка “Україна в НАТО. Міфи і реальність” .

Київ.proUA.com

комментарии powered by Disqus

Купівля

Продаж

USD

8.02

8.06

EUR

10.50

10.71

RUB

2.64

2.71

 

   Copyright © 2011 Коментарі Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua