КИЕВ

Керівництво університету Драгоманова вирішило в гуртожитку зробити сауну

0

До 7-го гуртожитку університету Драгоманова на Космічній прибудовують сауну. Про це повідомили студенти університету. Будують впритул до 12-поверхового приміщення.

Будівельники, що працюють всередині, кажуть, що зводять спа-центр. За їхніми словами, все узгоджено з ректоратом університету.Натомість, студенти вже готуються до опору. У 2009-му на цьому ж місці вже працювала сауна і в ній виникла пожежа.

«Я повертався з пар і побачив, що з вікон на першому поверсі, в прибудові, валить дим. Був він і на всіх 12 поверхах гуртожитку. Постраждалих, на щастя не було. Евакуації теж. Всі рятувалися, як могли», - розповів один з мешканців гуртожитку, що був свідком пожежі.Після цього випадку сауну закрили. Обгоріла вона стояла дотепер. Мешканці гуртожитку, що бояться повторення такої історії, через свою студентську раду вже зібрали підписи під скаргою щодо будівництва і направили її ректору Віктору Андрущенку. Реакції на звернення не було. В ректораті кажуть - питання повинне вирішуватися на засіданні самої студентської ради. Її, з моменту початку будівництва, ще не було.

Мешканцям гуртожитків не дозволяють користуватися електроприладами і вимикають світло - бояться навантажень на мережу і пожеж. Але в даному випадку пожежа виникла через сауну-прибудову. І її зводять знову.

«Ні, що Ви. Там справді планувалося зробити Центр рекреації для студентів. Але поки що в університету немає грошей. Тож будівництво ще невідомо коли почнеться. І ще жодних документів немає», - відповіла прес-секретар Людмила Кух.

Почувши про відео, на якому будівельники зводять сауну, пані Людмила на кілька секунд замовчала. Потім попросила скинути його на електронну пошту щоб з ним могли познайомитися в ректораті. Студентам університету Драгоманова і мешканцям 7-го гуртожитку пропонують написати колективний лист і надіслати його ректору університету і міністру освіти Дмитру Табачнику - зі скаргою на незаконне будівництво. Разом з відео-роликом і фотографіями будівництва.
Джерело, фото і відео: «Свідомо».

 

11034
комментарии powered by Disqus

Останні новини

19:35

Сослуживцы из «Донбасса» рассказали об убийце Вороненкова

19:02

В столице произошло ДТП с участием пяти автомобилей

18:25

В КГГА констатировали отсутствие системы сбора опасных отходов

18:02

В Киеве начнет работу муниципальная охранная компания

17:55

Личность убийцы Вороненкова не установлена

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus