КИЕВ

Приватні охоронці не пустили працівників «Київодоканалу» до водопроводу

0

В Києві на Харківському шосе приватна охорона будівельної компанії  «Укоінвестбуд» відмовилась надати доступ до водопровідного колодязя працівникам «Київодоканалу» для  проведення планових робіт у водопровідному колодязі 

Як повідомили «Київ. Коментарі» у «Київводоканалі», в результаті проведеного огляду в одному з колодязів було виявлено несанкціоновану врізку в магістраль діаметром200 мм. Робітниками «Київводоканалу» було заплановано встановлення заглушок на мережі в зв’язку з неправомірним забором питної води на потреби новобудови - житлово-офісного комплексу «МЕГА-СІТІ».

Однак місце виконання робіт було загороджено двадцятьма п’ятьма охоронцями, які відмовились надати доступ до водопровідного колодязя, не зважаючи на пред’явлені працівниками Товариства посвідчення, а також на те, що колодязь розташований на вуличній мережі, а не на приватній території.

Представники ПАТ «АК «Київводоканал» викликали правоохоронців, які склали акт про перешкоджання представниками забудовника виконанню робіт бригадою Київводоканалу.

В «Київводоканалі» зазначили, що окрім забору води на потреби новобудови, в каналізаційні колодязі  несанкціоновано скидались нечистоти з приміщень комплексу.

22262
комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:03

Неизвестные «заминировали» станцию метро «Крещатик»

17:48

В Киеве мужчина ранил собутыльника

17:39

В КГГА сделали важное заявление по продлению контракта с «Киевэнерго»

17:07

В Киеве запустят новые ночные маршруты

16:38

В Киеве переименовали остановку

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus