КИЕВ

К 2015-му на Київщині 85% дошкільнят ходитимуть до дитсадочків

0

Впровадження нової соціальної політики в Київській області –  це дієвий крок щодо покращення захисту та розвитку сім’ї та дитини. Вдосконалення цієї програми на Київщини активізує розвиток соціальної політики та стане стимулом подальших реформ

Про це під час круглого столу «Нові соціальні ініціативи Президента України: діти – майбутнє України» за участі керівників структурних підрозділів, представників громадських та молодіжних організацій, журналістів зазначив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.

Зокрема, він наголосив на першочергових президентських ініціативах, а саме: підвищення якості життя для сімей з дітьми, кожній дитині – всебічний розвиток, сімейний затишок – кожній дитині, створення всеукраїнської «гарячої телефонної лінії» з питань захисту сімей з дітьми.

Як повідомив директор департаменту соціального захисту населення Київської ОДА Леонід Мартинюк, що відповідно до ініціатив Президента кожна малозабезпечена сім`я отримає в середньому додаткове зростання доходів до кінця 2013 року на 619 грн. Відповідно сьогодні державна допомога таким сім’ям становить 2508 грн., а вже з липня 2013 року – 2752 грн, з жовтня 2013 оку -3127 грн, а 2014року – 3484 грн.

Також заплановано збільшення надбавки на догляд за дитиною-інвалідом (з найтяжчим ступенем функціональних обмежень) на 25 відсотків, для дітей віком до 6 років допомога зросте з 486грн. до 729 грн,  а дітей віком від 6 до 18 років зросте з 605 грн. до 907 грн.

Начальник Департаменту освіти, науки та молоді Київської облдержадміністрації  Наталія Клокар сказала, що ініціативи Президента дадуть новий імпульс у підтримці обдарованих дітей та забезпечать доступ кожної дитини до дошкільної освіти.

«У 2013-2014 роках на Київщині  буде розширено мережу дошкільних навчальних закладів. У свою чергу це дасть можливість забезпечити місцями 85% дошкільнят, що відповідатиме європейським стандартам. Розвиток дошкільної освіти сприятиме соціалізації дітей, їх повноцінній підготовці до навчання у школі, а також надасть батькам можливість реалізувати своє право на працю», – наголосила вона.

«Для підтримки і пошуку обдарованих, талановитих дітей в області  проводяться щорічні конкурси «Я Київщини гордість і надія», «Майбутнє України будуємо разом», «Що я зробив для рідної Київщини», створено Малу академію наук учнівської молоді, основним напрямом діяльності якої є дослідницько-експериментальний, що передбачає залучення вихованців»,  - наголосив Анатолій Присяжнюк.

У ході роботи також було наголошено, що оновлення у 2013-2014 роках застарілих спортивних майданчиків загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів сприятиме залученню дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також популяризації здорового способу життя.

«Впродовж тижня ми повинні зібрати колегію з головами райдержадміністрацій, мерами міст та депутатським корпусом, де маємо обговорити та об’єднати усі цільові програми в області направлені на захист та розвиток дітей і сім’ї. Адже соціальні ініціативи Президента – це фактично орієнтир для подальшого руху країни, а втіливши їх у життя ми допомагаємо нашому майбутньому поколінню», - наголосив Анатолій Присяжнюк. 

 

6468
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:08

Советник Авакова заявил, что убийца Вороненкова в морге

14:45

В Киеве промышляли иностранные автограбители

14:40

В апреле фискалы сделают доступнее налоговые консультации

14:18

Адвокат рассказала, как перепутали убийцу Вороненкова

14:08

Киевлянина вытащили из колодца теплотрассы

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus