КИЕВ

На Київщині дітей-інвалідів забезпечать засобами реабілітації

0

В 2013-2014 роках в Київській області дітей з особливими потребами у повному обсязі буде забезпечено технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичні вироби, спеціальні засоби для самообслуговування та догляду, спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією). Також упродовж 2013-2014 років спеціальних навчальних закладах для дітей з вадами зору буде придбано підручники зі шрифтом Брайля

Це зокрема передбачено ініціативами Президента України, які було обговорено під час «круглого столу «Нові соціальні ініціативи Президента України: діти – майбутнє України».

«Головне і для влади, і для суспільства – зберегти родину для дитини», - сказав голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.

За його словами, особливу увагу потрібно приділити сім’ям, де є діти-інваліди.

У ході роботи було зазначено, що  в області існує досить розгалужена мережа закладів для дітей-інвалідів, зокрема денного перебування. У містах Боярка та Біла Церква, створено та функціонують групи медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів з денними та цілодобовим перебуванням дітей до 6 років. А також розширення мережі центрів матері та дитини на Київщині для забезпечення соціального супроводу жінок, які мають ризики відмовитися від дитини.

У Київській області існує обласний соціальний центр «Мати і дитина разом» у м. Фастові, де на даний час перебуває 10 мам та 11 дітей, та районний центр соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» в м. Макарові, який щоденно може прийняти 3 сім’ї з 12 дітьми. Також центр працює в денному стаціонарному режимі, надає послуги матерям з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.

«Робота таких центрів зосереджена на  профілактичну роботу серед мам щодо збереження сім’ї, здійснюють соціальний супровід, надають тимчасове житло, вичерпують ризик відмови матері від дитини. Центри повністю укомплектовані є окремі житлові приміщення для мам та дітей, проводиться навчання з догляду за дитиною», - зазначила заступник голови Київської облдержадміністрації Тетяна Подашевська.

 

9288
комментарии powered by Disqus

Останні новини

16:49

Чиновник Печерской райадминистрации задержан на крупной взятке

16:27

В Киеве дерево разбило автомобиль

16:01

Для киевлян готовят 11 пляжей

15:32

В сети появился презентационный ролик Киева к «Евровидению 2017»

15:22

Убийцу Вороненкова похоронили в Павлограде

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus