КИЕВ

В «Борисполі» запевнили, що не розбазарювали державні гроші

0

ДП Міжнародний аеропорт «Бориспіль» заперечує інформацію щодо неефективного використання 3,7 млрд грн при реконструкції аеропорту

 Як повідомляють «Коментарі» з посиланням на аеропорт «Бориспіль», аеропорт розвивається  відповідно до стратегічного плану розвитку аеропорту і самостійно обслуговує свої кредитні зобов’язання.

«Фінансування будівництва, зокрема, термінального комплексу «D» здійснювалося без залучення коштів держбюджету – за рахунок власних, а також кредитних ресурсів, які підприємство обслуговує за рахунок власної діяльності. Всі кошти, які були інвестовані в розвиток аеропорту, витрачалися у суворій відповідності з українським законодавством та міжнародними нормами», - йдеться в повідомленні.

В аеропорту підкреслюють, що реалізація проекту будівництва терміналу «D» аеропорту «Бориспіль» була розпочата у 2005 році – за два роки до ухвалення рішення про проведення Євро-2012.

«Незважаючи на те, що на будівництво терміналу «D» з державного бюджету коштів не планувалося і не було виділено, цей проект був включений у державну цільову програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, адже саме він мав використовуватися як основний термінал для обслуговування вболівальників. Відкриття терміналу відбулося 28 травня 2012 року – напередодні початку Євро-2012», - йдеться в повідомленні прес-служби аеропорту.

Крім того, повідомляється, що всі будівельні проекти державного підприємства пройшли обов’язкове погодження в міністерствах і були затверджені постановою Кабінету Міністрів України.

Як повідомляли «Київ.Коментарі», в результаті перевірки Рахунковою палатою було виявлено, що аеропорт «Бориспіль» під час будівництва та реконструкції неефективно та з порушенням законодавства використав 3,7 млрд грн.

 

 

16036
комментарии powered by Disqus

Останні новини

07:57

В Киеве ищут романтичного мошенника

07:23

На мосту Метро частично ограничат движение транспорта

23:21

В КГГА назвали стоимость реконструкции фонтанов

22:45

Столичные правоохранители задержали предпринимателя, который намывал песок из реки Десенка

22:13

В центре столицы сбили пешехода

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus