КИЕВ

В Києві на хабарі піймали тюремницю-шантажистку

0

Деснянський районний суд м. Києва притягнув до адміністративної відповідальності за корупцію старшого інспектора Деснянського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції м. Києва, яка вимагала та одержала від засудженого 500 грн. винагороди 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в столичній прокуратурі, старший інспектор пенітенціарної служби відмовила у реєстрації явки чоловіка, якого у 2012 році було засуджено за крадіжку до умовної міри покарання.  

Як з’ясувалося, вона вимагала від чоловіка канцелярські товари та гроші.

За законодавством, якщо засуджена особа не з’являється до кримінально-виконавчої інспекції два і більше разів без поважних причин, інспекція вносить до суду подання про скасування умовного покарання та направлення засудженого в місця позбавлення волі.

Лише після того, як засуджений, побоюючись позбавлення волі, передав інспектору КВІ папір, конверти, папку, а також грошову винагороду у розмірі 500 грн, він отримав відмітку в особовій справі про свою явку для реєстрації.

Прокуратура Деснянського району Києва стосовно старшого інспектора Деснянського райвідділу КВІ склала протокол про корупцію за ч. 1 ст. 172-2 КУпАП «Порушення обмежень щодо використання службового становища».

За рішенням суду її притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 850 грн.

Інспектором КВІ рішення суду було оскаржено до апеляційної інстанції. Проте, апеляційний суд м. Києва залишив його без змін.

Крім цього, прокуратура Деснянського району Києва внесла подання начальнику Управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській області й вимагає звільнити корупціонера із займаної посади.

 

6409
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:08

Советник Авакова заявил, что убийца Вороненкова в морге

14:45

В Киеве промышляли иностранные автограбители

14:40

В апреле фискалы сделают доступнее налоговые консультации

14:18

Адвокат рассказала, как перепутали убийцу Вороненкова

14:08

Киевлянина вытащили из колодца теплотрассы

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus