КИЕВ

Молоді спеціалісти без багатого досвіду роботи тепер мають шанс отримати посаду в престижних компаніях, пише журнал «Україна».

На вітчизняному ринку вималювалася нова тенденція — вигідніше «виростити» власного фахівця, ніж брати на роботу людей із солідним стажем. Найважливіший аргумент перемістився з «довжини» резюме до реальних результатів праці.

Вітчизняні рекрутери спостерігають дві тенденції в питаннях залучення фахівців у 2013 році. Перше — роботодавці не готові платити високу заробітну плату лише за адекватний досвід і стаж роботи, наявний у потенційного співробітника. На їхню думку, сьогодні на ринку почастішали випадки, коли фахівці з досвідом завищують свої фінансові очікування. Тому зараз досить багато менеджерів середньої та вищої ланки знаходяться в активному пошуку роботи. Другий тренд полягає в тому, що на високий рівень компенсацій можуть розраховувати лише ті особи, які гарантовано принесуть компаніям успішний результат за короткий час.

За спостереженнями аналітиків, у більшості випадків роботодавці схильні набирати молодих, однак дуже амбіційних і націлених на результат фахівців. Такі кадри недорогі в порівнянні зі своїми досвідченими колегами. І, як правило, вони приходять в компанію на початкові позиції.

Фото: Shutterstock

16234
комментарии powered by Disqus

Останні новини

07:57

В Киеве ищут романтичного мошенника

07:23

На мосту Метро частично ограничат движение транспорта

23:21

В КГГА назвали стоимость реконструкции фонтанов

22:45

Столичные правоохранители задержали предпринимателя, который намывал песок из реки Десенка

22:13

В центре столицы сбили пешехода

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus