КИЕВ

Кияни прийшли до Ахметова «вибивати» тепло та гарячу воду

0

Голови правління ОСББ, ЖБК Києва пікетували сьогодні приміщення ПАТ «Київенерго» 

Учасники мітингу стверджують, що сплачують невмотивовані рахунки за тепло та гарячу воду, а натомість мають ледь теплі батареї, повідомляє «ТВі».

«У мене в квартирі цього року декілька днів було 14 градусів, я нічого не можу зробити. Я хочу мати якийсь вплив на «Київенерго». Запитайте в мешканців Києва, скільки грошей їм повернули за те, що не надали тепла, – я таких випадків не знаю», – каже голова правління київської громадської організації «Асоціація «Територіальна громада» Сергій Дєдов.

Пікетувальники вимагають, аби ПАТ «Київенерго» пояснило принципи нарахування вартості за гарячу воду й опалення, а також хочуть, щоби «Київенерго» підписало договори з ОСББ, ЖБК про надання послуг, вдосконалило документообіг і попереджало про судові позиви.

«У нас є законні права, які, на нашу думку, порушує «Київенерго». Зокрема, найбільше порушення –  не визначено виробника гарячої води. Вони відмовляються пояснити, на яких підставах надають тепло, хочемо, щоби вони це сказали нам в очі. Друге  питання – це те, що діють дуже застарілі договори, це договори 1998 року. Вже змінилося законодавство, а договори не змінюються, змінюються тільки додатки до них. Третє – це судові позиви. Вони, так би мовити, подають до суду зненацька, не висуваючи попередньо ніяких претензій. Ми просили, щоби були якісь переговори до цього, щоб вони попереджали, що подають до суду, – пояснює Сергій Дєдов.

Наразі пікетувальники передали свої вимоги представникам ПАТ «Київенерго» і чекають на відповідь.

 

9326
комментарии powered by Disqus

Останні новини

16:49

Чиновник Печерской райадминистрации задержан на крупной взятке

16:27

В Киеве дерево разбило автомобиль

16:01

Для киевлян готовят 11 пляжей

15:32

В сети появился презентационный ролик Киева к «Евровидению 2017»

15:22

Убийцу Вороненкова похоронили в Павлограде

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus