КИЕВ

5 березня в 19.00 в Arcane Art Gallery (вул. Десятинна, 13, 4 поверх, № 44) відбулася дивовижна зустріч із циклу «Об`єктивність звуку» - «Співаючі тибетські чаші».

Численні гості недавно відкрилася нової галереї об`єктивного мистецтва мали рідкісну можливість почути спів тибетських чаш - найдавнішого музичного інструменту, який використовувався для медитацій на протязі 2500 років. «Стародавні прекрасно знали про силу впливу звуків на людину та її розум, про те, як позбавитися від суєтності й беспокойста, - говорить астропсихолог і практик нада-йоги Аля Кухарчук. - Одне з основних значень слова «нада» на санскриті - це «звук». Суть нада-йоги в концентрації на внутрішньому звуці, на внутрішньої тиші і вона, на мій погляд, співпадає з тим змістом, який прагне донести своїми светангі Галина Москвітіна.

«ОМ - це найбільш об`єктивний звук у Всесвіті, початкова частота, - говорить Галина Москвітіна. - Всі звуки і мелодії всіх світів - лише його варіації. ОМ - це внутрішній звук. Це - постійно звучна душа кожної живої істоти. Зовні можна почути тільки настройку на нього. Спів тибетських чаш - це нитка Аріадни, вхопившись за яку, слухач може потрапити всередину себе, у вічну сяючу скарбницю своєї душ».

Люди завжди надавали музиці величезне значення. Її велика сила споконвіку підтримує гармонію світу і людини. Музика - це єдине з мистецтв, де немає нічого матеріального. Звук проникає крізь всі бар`єри, в ньому закладена потужна творча енергія.

«Багатство обертонів тибетських чаш, ні з чим незрівняне густе, гармонійне і проникливе їх звучання вражає сильніше, ніж дзвін, - поділилася своїми враженнями відома оперна співачка Олена Гребенюк. - Цей чарівний інструмент надзвичайно органічно прозвучав в наповненому світлом просторі картин Галини Москвітіної».

Не дивно, що дослідження Євгена Конопльова, доцента КУУП, який виміряв ауру відвідувача до і після відвідин виставки за методом кірліан, підтвердили, що картини Галли збільшують і гармонізують енергетику людини, тому що, за словами художниці, - «також як і всі в цьому світі, ми - ноти в цій величезній вселенської симфонії».

Це вже не перша подібна зустріч у стінах Arcane Art Gallery. Зовсім недавно відвідувачі знайомилися з новими роботами Галини Москвітіної в поєднанні з творами Моцарта, Баха, Генделя, Гайдна, Франка, Муре Рондо і Бенедетто Марчелло.

Сайт художниці: http://www.galynamoskvitina.com

 

9313
комментарии powered by Disqus

Останні новини

16:49

Чиновник Печерской райадминистрации задержан на крупной взятке

16:27

В Киеве дерево разбило автомобиль

16:01

Для киевлян готовят 11 пляжей

15:32

В сети появился презентационный ролик Киева к «Евровидению 2017»

15:22

Убийцу Вороненкова похоронили в Павлограде

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus